Budimex.pl
PL    

Odkrywcy Diamentów

Data aktualności: 21 listopada 2014
Odkrywcy Diamentów

W grupie członków – założycieli znalazł się również Dariusz Blocher, prezes Budimeksu SA. Spółka od lat współpracuje z uczelniami technicznymi.
Odkrywcy Diamentów to program wsparcia skierowany do zdolnej młodzieży z województwa podlaskiego uczącej się w technikach, liceach i gimnazjach, a także do studentów. Projekt umożliwi i ułatwi najbardziej utalentowanym młodym ludziom zaprezentowanie swoich umiejętności w świecie w zakresie nauk ścisłych, technologii, inżynierii, designu oraz matematyki.
To cenna inicjatywa dla dynamicznie rozwijającego się Podlasia. Lokalne firmy potrzebują zdolnych, kompetentnych i dobrze wykształconych pracowników. Dzięki wsparciu Stowarzyszenia zdolna młodzież będzie miała szansę na uzyskanie specjalnych stypendiów, indywidualny tok studiów i w efekcie rozwój kariery.
 


Budimex znalazł się w składzie Indeksu WIG-ESG, który zastąpił obowiązujący do końca 2019 roku Respect Index.

Porozumienie dla bezpieczeństwa
( więcej )
Porozumienie dla bezpieczeństwa

Jesteśmy aktywnym uczestnikiem inicjatywy na rzecz poprawy bezpieczeństwa w branży budowlanej  - "Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie”. Razem z pozostałymi beneficjentami Porozumienia, podejmujemy działania mające na celu budowę kultury bezpieczeństwa, uświadamianie zagrożeń związanych z pracą na budowie - a w konsekwencji wyeliminowanie ryzyka. Nasz wspólny cel to „0” wypadków.