Budimex.pl
PL    

Budimex nagrodzony. Kongres Infrastruktury Polskiej 2014

Budimex nagrodzony. Kongres Infrastruktury Polskiej 2014

Redakcja portalu „Rynekinfrastruktury.pl" przy współpracy ze Stowarzyszeniem Inicjatywa dla Infrastruktury wyróżniła Budimex oraz prezesa Dariusza Blochera podczas II Kongresu Infrastruktury Polskiej, który odbył się 5 listopada 2014 r. w Krakowie.

Budimex został doceniony za umacnianie pozycji lidera, odnoszenie sukcesów i wypracowywanie zysków na trudnym, polskim rynku budowlanym pomimo trudności jakie stwarza powszechnie stosowane kryterium najniższej ceny, ciągle nierozwiązane problemy wynikające z zapisów ustawy regulującej zamówienie publiczne czy z przebiegu procesów administracyjnych. Wszystko to przy zachowaniu najwyższych standardów prowadzenia prac i jakości oddawanych do użytku obiektów.

Firma nie spoczywa na laurach. – Jesteśmy zainteresowani funkcjonowaniem na rynku inwestycji, które nazywamy nie tyle energetycznymi, co industrialnymi. Przygotowujemy się do projektów przesyłu energii elektrycznej oraz przesyłu gazu – powiedział w ostatniej rozmowie z portalem„Rynekinfrastruktury.pl” prezes zarządu Dariusz Blocher.