Budimex.pl
PL    

Budimex wyróżniony za wdrożenie chmurowego systemu HRIS

Budimex wyróżniony za wdrożenie chmurowego systemu HRIS

To nagroda dla całego zespołu HR, który przy wsparciu zespołu IT wdrożył pierwsze funkcjonalności HRIS w ciągu 8 miesięcy!

W środę 23 października Budimex otrzymał wyróżnienie Klienta Roku Oracle za wdrożenie chmurowego systemu HRIS. Budimex był obok Orange jedynym laureatem tego wyróżnienia. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która wdrożyła lokalnie funkcjonalności tego systemu. W planach jest objęcie rozwiązaniem Oracle głównych procesów „miękkiego" HR takich jak ocena okresowa, stawianie celów, szkolenia i rozwój, planowanie sukcesji, rekrutacja a także wsparcie obszaru wynagrodzeń i benefitów. W ten sposób firma ma nadzieję zapewnić elastyczną samoobsługę dla pracowników i przełożonych zgodną z najnowszymi światowymi praktykami HR. HRIS obejmie blisko 6 tysięcy pracowników w 5 spółkach Grupy Budimex.

"Jesteśmy pierwsi w Grupie Ferrovial, którzy zaimplementowali to rozwiązanie. To nagroda dla całego zespołu HR, który przy wsparciu zespołu IT wdrożył pierwsze funkcjonalności HRIS w ciągu 8 miesięcy. Gratuluję osobom odpowiedzialnym za ten projekt, w tym Piotrowi Sacha, który kieruje tym zadaniem" – skomentował Cezary Mączka – Dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. "Z chwilą oddania modułu bazowego HRIS do użytku,  rozpoczęliśmy prace nad kolejnymi funkcjonalnościami, które zamierzamy w najbliższym czasie uruchomić, a którymi będą ocena okresowa i stawianie celów. Jednocześnie pracujemy nad optymalizacją HRIS w oparciu o pierwsze doświadczenia naszych tysięcy użytkowników" – dodaje Cezary Mączka.

Technologię dostarczył Oracle, a za jej implementację odpowiedzialny jest Fizz Consulting, partner wdrożeniowy amerykańskiej firmy. To największy projekt tego typu realizowany w branży budowlanej i jedno z największych wdrożeń rozwiązań chmurowych w Polsce. HRIS będzie pomagał w realizacji działań HR poprzez dostęp do systemu na komputerze, tablecie i telefonie.