Budimex.pl
PL    

Zrób świetne zdjęcie i wygraj – konkurs fotograficzny Budimeksu

Data aktualności: 6 kwietnia 2018
Zrób świetne zdjęcie i wygraj – konkurs fotograficzny Budimeksu

Lubisz fotografować? Weź udział w jubileuszowym konkursie Budimeksu! Uchwyć na zdjęciu jedną z naszych inwestycji i zdobądź cenne nagrody.

 

Rok 2018 jest dla naszej firmy wyjątkowy, ponieważ świętujemy 50-lecie swojej działalności. Przez wszystkie te lata oddaliśmy do użytku tysiące inwestycji, które na trwałe wpisały się w krajobraz kraju i poprawiły jakość naszego życia. Mijamy je codziennie, korzystamy z nich i traktujemy jako naturalne elementy otoczenia. 50 z nich chcielibyśmy zobaczyć Waszymi oczami!

 

Przez 50 lat zrealizowaliśmy wiele wyjątkowych projektów. Za granicą wybudowaliśmy m.in. kompleks biurowy Akuleum we Frankfurcie, Międzynarodowe Centrum Szkoleniowe w Mińsku czy odbudowaliśmy zniszczone podczas trzęsienia ziemi libijskie miasto Barka (Al-Mardż). W kraju tak ważne dla gdańszczan inwestycje, jak Trasa Słowackiego i Trasa Sucharskiego to efekt pracy ludzi Budimeksu. Podobnie krakowiacy są dumni z przepięknego i przestronnego centrum kongresowo-konferencyjnego ICE, a studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego mogą się cieszyć nowoczesnym i funkcjonalnym gmachem Wydziału Chemii. Z kolei mieszkańcy Augustowa odetchnęli z ulgą po oddaniu do użytku obwodnicy miasta. Takich inwestycji, z których korzystamy praktycznie wszyscy, w portfolio Budimeksu jest znacznie więcej.

 

Z okazji jubileuszu firma zorganizowała konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcia pokazujące inwestycje zrealizowane przez Budimex.

 

- Od 50 lat realizujemy ważne i potrzebne z punktu widzenia użytkowników inwestycje i jesteśmy dumni z naszych osiągnięć. Stąd pomysł na konkurs, który przypomni niektóre z nich. Konkurs fotograficzny łączy kreatywność i estetykę z jego przedmiotem, którym w tym przypadku są realizacje Budimeksu. Dla wielu osób, nie tylko pracowników, nasze kontrakty to także wspomnienia z etapu budowy lub funkcjonowania zrealizowanych obiektów, a zatem chwile jak te, które można „zatrzymać” w kadrze - powiedział Krzysztof Kozioł, dyrektor Biura Komunikacji Budimeksu.

 

Wszystkie informacje dotyczące konkursu na www.50pracBudimexu.pl