Budimex.pl
PL    

Prezes Dariusz Blocher nagrodzony wyróżnieniem „Siła Osobowości 2016”

Data aktualności: 16 grudnia 2016
Prezes Dariusz Blocher nagrodzony wyróżnieniem „Siła Osobowości 2016”

Bardzo miło nam poinformować, że Prezes Dariusz Blocher został nagrodzony specjalnym wyróżnieniem Redakcji Forum Biznesu „Siła Osobowości 2016” w kategorii Biznes.


Forum Biznesu nagrodę „Siła Osobowości” przyznaje Prezesom i Menadżerom firm i instytucji publicznych, Rektorom wyższych uczelni, Prezydentom, Burmistrzom Miast i Gmin, których siła i zdecydowanie sprawiają, że organizacje którymi kierują, rozwijają się, determinują sukces, przyczyniając się do rozwoju polskiej przedsiębiorczości, nauki i samorządności.


Pan Dariusz Blocher jest tym Prezesem, którego działanie i postawa służy za wzorzec dla innych uczestników rynku. Jest opiniotwórczym ekspertem w swoich dziedzinach. Jest w gronie tych Prezesów w Polsce, którzy są siłą napędową całego przedsiębiorstwa, których osobowość, siła i determinacja sprawiają, że organizacje którymi kierują, nieustannie się rozwijają, przełamują bariery, wytyczają nowe trendy, zdobywają nowe rynki i pozwala osiągnąć niekwestionowany sukces.” – Redakcja Forum Biznesu


Serdecznie gratulujemy!

 

Forum Biznesu jest częścią Grupy Media Press, złożonej z mediów poruszających bieżącą tematykę gospodarczą i prezentującą firmy i instytucje, wyróżniające się na polskim rynku m.in. jakością oferowanych produktów i usług, innowacyjnością, dynamiką rozwoju oraz działalnością społeczną.


Media Press to również organizator m.in. ogólnopolskich programów konkursowych:

„Najwyższa Jakość Quality International”

„Innowacja Roku”

„Liderzy Społecznej Odpowiedzialności – Dobra Firma, Dobry Pracodawca, EKOFirma”

i wielu innych konferencji, kongresów skierowanych dla biznesu różnych sektorów gospodarki.