Budimex.pl
PL    

Bezpłatne szkolenia BHP dla Podwykonawców

Data aktualności: 9 stycznia 2018
Bezpłatne szkolenia BHP dla Podwykonawców

Na budowach Budimeksu rozpoczynamy drugą edycję okresowych szkoleń BHP dla pracowników firm podwykonawczych. Są one całkowicie bezpłatne.
 

Ich pomysłodawcą oraz inicjatorem jest Porozumienie na Rzecz Bezpieczeństwa w Budownictwie – zrzeszające największych generalnych wykonawców, w tym Budimex. Szkolenia w całości finansuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych.


Program szkolenia bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach oraz doświadczeniach firm zrzeszonych w porozumieniu. Jest on też na bieżąco aktualizowany o nowe wnioski płynące z analizy zdarzeń wypadkowych.

 

Szkolenia będą prowadzone w całej Polsce od stycznia do kwietnia tego roku.


Pierwsza edycja
Ubiegłoroczna edycja pokazała, że inicjatywa jest niezwykle potrzebna i wysoko oceniona przez uczestników.  Średnia ocena to 4,8, w skali od 1 do 5. Łącznie w 2017 r. w szkoleniach wzięło udział ponad 3200 osób w 16. lokalizacjach na ternie całej Polski.  Przedsiębiorcy, którzy wysłali swoich pracowników na szkolenia przyznali, iż  warsztaty nie tylko podniosły znacząco wiedzę z zakresu BHP, ale także zwiększyły świadomość pracowników, eliminując zachowania ryzykowne i potencjalnie niebezpieczne.

 

Czytaj więcej