Budimex.pl
PL    

Aktualności

Budowa Roku dla "Wiślanego Mokotowa"

Wiślany Mokotów to osiedle mieszkaniowe zlokalizowane przy ul. Bluszczańskiej na warszawskim Mokotowie.

Budimex zakończył prace na A1 przed terminem

Dwa miesiące przed kontraktowym terminem Budimex zakończył prace na 15,2- kilometrowym odcinku autostrady A1 i od 25 czerwca kierowcy mogą już korzystać z węzła Kutno Wschód – skrzyżowania autostrady A1 z drogą krajową nr 92.

Budimex rozbuduje drogi w Poznaniu

30 czerwca 2015 roku Budimex podpisał ze spółką Poznańskie Inwestycje Miejskie umowę na budowę i rozbudowę dróg dla potrzeb inwestycji Instalacji Termicznego Przekształcania Frakcji Resztkowej Zmieszanych Odpadów Komunalnych.

26 czerwca 2015 Stacja Kazimierz z wiechą!
Stacja Kazimierz z wiechą!

Budimex - generalny wykonawca inwestycji wraz z Grupą Waryńskii Polnordem zawiesili wiechę na pierwszym etapie inwestycji Stacja Kazimierz.

Rozstrzygnięcie konkursu „Budowa Roku 2014”

23 czerwca 2015 roku Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa po raz 25. przyznał tytuły Budowa Roku.

Budimex zbuduje obwodnicę Ostródy

15 czerwca 2015 roku konsorcjum Budimeksu (95 proc., lider) i Ferrovial Agroman (5 proc.) podpisało z olsztyńskim Oddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad umowę na budowę drogi ekspresowej S7 na odcinku Miłomłyn – Olsztynek, pododcinek Ostróda Północ – Ostróda Południe w ciągu drogi S7 wraz z budową obwodnicy Ostródy w ciągu drogi krajowej nr 16.

Budimex wybuduje apartamentowiec w Mielnie

1 czerwca 2015 roku Budimex podpisał ze spółką Dune B, należącą do grupy Firmus Group, umowę na budowę budynku mieszkalnego w Mielnie.

Budimex wybuduje halę produkcyjną w Bydgoszczy

29 maja 2015 roku konsorcjum Budimeksu (lider, 78,57 proc.) i PW Lech sp. z o. o. (21,43 proc.) podpisało z SPX Flow Technology Poland sp. z o.o. umowę na budowę hali produkcyjnej.

Informacja dot. zamiany upadłości układowej PNI na upadłość likwidacyjną spółki i komentarz Budimeksu SA

W dniu 29 maja br. Budimex SA powziął informację o decyzji Sądu Gospodarczego przy Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, X Wydziału Gospodarczego dla spraw upadłościowych i naprawczych, o zamianie upadłości układowej Przedsiębiorstwa Napraw Infrastruktury Sp. z o.o. w upadłości układowej na upadłość obejmującą likwidację majątku tej spółki, o odwołaniu jej sądowego zarządcy tymczasowego i powołaniu syndyka.

Ćwiczenia i pokazy na setkach budów w całej Polsce

W dniach 18 – 24 maja na setkach budów w całej Polsce odbędzie się II edycja Tygodnia Bezpieczeństwa.

Uroczyste rozpoczęcie prac w Elektrowni Turów

18 maja 2015 roku na budowie nowego bloku energetycznego w Elektrowni Turów odbyła się uroczystość wbicia pierwszej łopaty.

Certyfikat „Najwyższa Jakość Quality International 2015” dla Budimeksu

W ogólnopolskim programie „Najwyższa Jakość Quality International 2015”, realizowanym pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Klubu Polskie Forum ISO 9000, European Organization For Quality i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Budimex otrzymał certyfikat i złote godło w kategorii QI services.

Budimex dokończy budowę obwodnicy Hrubieszowa


6 maja 2014 roku Budimex podpisał z lubelskim Oddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad umowę na kontynuację budowy obwodnicy Hrubieszowa w ciągu drogi krajowej nr 74 Janów Lubelski – granica państwa.

Komentarz do danych finansowych za 1Q 2015

Komentarz prezesa Zarządu Budimeksu SA - Dariusza Blochera do danych finansowych ze skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Budimex za 1 kwartał 2015 r.

Budimex zakończył prace w Wicku Morskim

Zgodnie z umową, po 20 miesiącach od podpisania umowy,  Budimex zakończył prace budowlane w ramach projektu „Ochrona brzegów morskich na terenie Centralnego Poligonu Sił Powietrznych Wicko Morskie”.

Trwa budowa obwodnicy Bełchatowa

Po czterech miesiącach od podpisania umowy postęp prac na budowie obwodnicy Bełchatowa jest widoczny.

Na bydgoskim dworcu kolejowym zawisła wiecha


Prace na budowie dworca kolejowego w Bydgoszczy przebiegają zgodnie z planem. Po niespełna 11 miesiącach od podpisania umowy poziom zaawansowania prac sięga 60 proc.

Budimex wybuduje biurowiec w Katowicach

10 kwietnia 2015 roku Budimex podpisał z LC Corp Invest XVII sp. z o.o. umowę na budowę budynku biurowo- usługowego przy Al. Roździeńskiego w Katowicach.

Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach

24 marca 2015 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu rozpoczęły się Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach.

Konsorcjum Budimeksu i Ferrovial Agroman wybrane do realizacji kolejnego odcinka S7

17 marca 2015 roku olsztyński Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował o wyborze oferty konsorcjum Budimeksu (95 proc., lider) i Ferrovial Agroman (5 proc.) na budowę drogi ekspresowej S7 na odcinku Miłomłyn – Olsztynek, pododcinek Ostróda Północ – Ostróda Południe w ciągu drogi S7 wraz z budową obwodnicy Ostródy w ciągu drogi krajowej nr 16.