Budimex.pl
PL    

Aktualności

Trwa budowa obwodnicy Bełchatowa

Po czterech miesiącach od podpisania umowy postęp prac na budowie obwodnicy Bełchatowa jest widoczny.

Na bydgoskim dworcu kolejowym zawisła wiecha


Prace na budowie dworca kolejowego w Bydgoszczy przebiegają zgodnie z planem. Po niespełna 11 miesiącach od podpisania umowy poziom zaawansowania prac sięga 60 proc.

Budimex wybuduje biurowiec w Katowicach

10 kwietnia 2015 roku Budimex podpisał z LC Corp Invest XVII sp. z o.o. umowę na budowę budynku biurowo- usługowego przy Al. Roździeńskiego w Katowicach.

Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach

24 marca 2015 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu rozpoczęły się Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach.

Konsorcjum Budimeksu i Ferrovial Agroman wybrane do realizacji kolejnego odcinka S7

17 marca 2015 roku olsztyński Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował o wyborze oferty konsorcjum Budimeksu (95 proc., lider) i Ferrovial Agroman (5 proc.) na budowę drogi ekspresowej S7 na odcinku Miłomłyn – Olsztynek, pododcinek Ostróda Północ – Ostróda Południe w ciągu drogi S7 wraz z budową obwodnicy Ostródy w ciągu drogi krajowej nr 16.

Budimex wybuduje drogę ekspresową S3

27 lutego 2015 roku wrocławski Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podpisał z konsorcjum Budimeksu SA (lider, 95 proc.) i Ferrovial Agroman (partner, 5 proc.) umowę na projekt i budowę 22,6- kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S3 Nowa Sól – Legnica, od węzła Lubin Południe (bez węzła) do węzła Legnica II (z węzłem).

Budimex wybuduje szpital w podwarszawskich Ząbkach


24 lutego 2015 roku Budimex podpisał z Mazowieckim Szpitalem Wojewódzkim ,,DREWNICA’’ sp. z o.o. umowę o wartości 96,5 mln zł netto na budowę szpitala dla osób z zaburzeniami psychicznymi.

Diamenty Polskiej Infrastruktury dla Budimeksu

19 lutego w warszawskim hotelu Sheraton odbyła się 6. edycja konferencji „Infrastruktura Polska” zorganizowanej przez Executive Club, pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju.

Budimex Mecenasem Polskiej Architektury

Wspieranie polskiej architektury, nagrody dla najlepszych projektów i ich autorów oraz promocja nowoczesnych rozwiązań materiałowych i technologicznych – to kluczowe założenia programu „Promujemy Polską Architekturę”, którego mecenasem został Budimex.

Polski Herkules 2014 dla Budimeksu i Prezesa Blochera

W XII edycji konkursu Builder Awards 2014

Komentarz do wybranych danych finansowych za 2014 rok

Komentarz prezesa Zarządu Budimex SA - Dariusza Blochera do danych finansowych ze skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Budimex za rok 2014.

Budimex wybuduje Apartamenty Niemcewicza 17

W połowie stycznia 2015 roku rozpocznie się budowa Apartamentów Niemcewicza 17 na warszawskiej Ochocie.

Budimex zmodernizuje instalację odazotowania i odsiarczania w EC Siekierki

9 stycznia 2015 roku konsorcjum Budimeksu (partner, 51 proc.) i Andritz Energy & Environment GmbH (lider, 49 proc.) podpisało z PGNiG Termika SA umowę na dostawę i montaż instalacji odazotowania spalin oraz modernizację instalacji odsiarczania spalin dla kotła K2 w Elektrociepłowni Siekierki.

Budimex wybuduje obwodnicę Bełchatowa


31 grudnia 2014 roku Budimex podpisał z łódzkim oddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad umowę na  budowę obwodnicy Bełchatowa w ciągu drogi krajowej nr 8.

Budimex wybuduje falochrony na Pobrzeżu Koszalińskim

30 grudnia 2014 roku Budimex podpisał z Urzędem Morskim w Słupsku umowę na roboty budowlane związane z  ochroną brzegów morskich Pobrzeża Koszalińskiego. Umowa ma wartość 74,9 mln złotych netto.

Budimex pozostaje w składzie giełdowego RESPECT Index

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie ogłosiła 18 grudnia 2014 r. skład indeksu spółek odpowiedzialnych (RESPECT Index).

22 grudnia 2014 Budimex zbuduje LA CLARTE
Budimex zbuduje LA CLARTE

19 grudnia 2014 roku Budimex podpisał z Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. umowę na budowę kompleksu mieszkaniowego LA CLARTE w rejonie ulic Oś Królewska i Sarmacka na warszawskim Wilanowie.

Budimex wybuduje Centrum Badań Technologii Informatycznych w Poznaniu

18 grudnia 2014 roku Budimex podpisał z Beyond.PL umowę na budowę i wyposażenie Centrum Badań Technologii Informatycznych.

Budimex podpisał kontrakt z EDF Polska

18 grudnia 2014 roku  Budimex podpisał z EDF Polska SA umowę na projekt i budowę nowej kotłowni szczytowej w elektrociepłowni w Gdyni.

Budimex zmodernizuje instalację odazotowania i odsiarczania w EC Siekierki

PGNiG Termika SA rozstrzygnęła przetarg na dostawę i montaż instalacji odazotowania spalin oraz modernizację instalacji odsiarczania spalin dla kotła K2 w Elektrociepłowni Siekierki.