Budimex.pl
PL    

Aktualności

Rusza 8. edycja Akademii Budimex.

To największe tego typu wydarzenie dedykowane studentom, chcącym poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne rozwiązania przekazywane przez najlepszych inżynierów branży budowlanej.

Komentarz do wybranych wyników za 2016 rok

Komentarz prezesa Zarządu Budimeksu SA - Dariusza Blochera do wybranych danych finansowych ze skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Budimex za rok 2016

Kolejowy kontrakt dla Budimeksu

Budimex w konsorcjum z ZUE SA i spółkami z Grupy Strabag zrealizuje na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe SA prace projektowe i roboty budowlane na linii obwodowej w Warszawie. Dziś odbyło się podpisanie umowy z inwestorem.

Wyróżnienie dla prezesa Budimeksu

Prezes Dariusz Blocher wyróżniony Diamentem Infrastruktury i Budownictwa w kategorii „efektywność w zarządzaniu”. Uroczysta gala rozdania statuetek odbyła się podczas spotkania liderów branży budowlanej z przedstawicielami instytucji publicznych w ramach konferencji „Infrastruktura Polska & Budownictwo 2017”.

 

Tytuł Budowlanej Firmy Roku 2016 dla Budimeksu i Mostostalu Kraków

Budimex po raz kolejny otrzymał tytuł Budowlanej Firmy Roku, przyznawany przez miesięcznik „Builder”. W tym roku wyróżniony został również Mostostal Kraków.

Budimex w składzie FTSE4Good Emerging Index

Z przyjemnością informujemy, że Budimex znalazł się w składzie FTSE4Good Emerging Index.

 

Obwodnica Bełchatowa już otwarta. To kolejna inwestycja wybudowana przez Budimex przed terminem.

23 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie obwodnicy Bełchatowa. Budowa blisko 11-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 74 (dawniej droga krajowa nr 8) została oddana do użytku na cztery miesiące przed wyznaczonym terminem.

Gwiazdkowy prezent od Budimeksu dla rzeszowskiego szpitala

Siedemnasta edycja programu społecznego „Strefa Rodzica” 2016 dobiegła końca.

S7 Miłomłyn - Ostróda Północ budowana przez Budimex oddana przed czasem

19 grudnia uroczyście oddano do użytku ponad 9- kilometrowy fragment drogi ekspresowej S7 na odcinku Miłomłyn – Ostróda Północ. Odcinek ten został udostępniony kierowcom na trzy miesiące przed wyznaczonym terminem i jest to już kolejna inwestycja drogowa Budimeksu oddana przed czasem.

Prezes Dariusz Blocher nagrodzony wyróżnieniem „Siła Osobowości 2016”

Bardzo miło nam poinformować, że Prezes Dariusz Blocher został nagrodzony specjalnym wyróżnieniem Redakcji Forum Biznesu „Siła Osobowości 2016” w kategorii Biznes.

Budimex po raz kolejny w składzie Respect Index

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza firma ponownie weszła w skład Respect Index.

Zachodnia obwodnica Lublina budowana przez Budimex już otwarta

9 grudnia uroczyście oddano do użytkowania Zachodnią Obwodnicę Lublina w ciągu drogi ekspresowej S19. Nowa droga wybudowana przez Budimex pozwala ominąć Lublin od strony zachodniej.

Budimex rozpoczyna budowę fabryki proszków mlecznych Mlekpol

Ruszyły prace budowlane związane z jedną z największych inwestycji Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL. W sąsiedztwie ZPM Mrągowo, powstanie najnowocześniejszy Zakład Produkcji Sproszkowanych Produktów Mleczarskich w Polsce, którego wykonawcą jest Budimex.

Gala „Domofonu ICE” w Bełchatowie

W MDK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie odbyła się uroczysta gala programu „Domofon ICE. Budimex Dzieciom”. Prawie 800 uczniów klas I-III z trzech miejskich szkół podstawowych otrzymało odblaskowe zawieszki wraz ze spersonalizowanymi kartami ICE zawierającymi dane opiekunów, niezbędnymi do szybkiego kontaktu z nimi w sytuacji, gdy dziecko uczestniczy w wypadku. Tym samym dołączyły one do 23 000 dzieci z całego kraju biorących udział w tym programie.

Szpital w Oleśnicy ma „Strefę Rodzica”

Dzięki akcji społecznej „Strefa Rodzica. Budimex Dzieciom” mali pacjenci z oddziału dziecięcego Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy zyskali przytulną i kolorową świetlicę, w której mogą spędzać czas z rodzicami zapominając przez chwilę o chorobie.

Trzy kontrakty drogowe w Białymstoku dla Budimeksu

Budimex 24 listopada zawarł z Urzędem Miejskim w Białymstoku umowy na realizację trzech dużych inwestycji drogowych o łącznej wartości nieco ponad 367 mln zł netto.

Budimex przebuduje Szpital Wojewódzki w Toruniu

Konsorcjum Budimeksu SA (lider – udział 95%) i Ferrovial Agroman SA na zlecenie Kujawsko-Pomorskich Inwestycji Medycznych Sp. z o.o. zmodernizuje i przebuduje Wojewódzki Szpital Zespolony im. Rydygiera w Toruniu. Umowa zawarta 22 listopada opiewa na kwotę ponad 336 mln zł brutto.

Konsorcjum Budimeksu SA (lider) i Mostostalu Kraków SA na zlecenie Gaz–System SA wybuduje na terenie województwa dolnośląskiego gazociąg wysokiego cieśnienia relacji Czeszów-Kiełczów. System przesyłowy o średnicy 1000 mm będzie miał 33 kilometry. 

10 listopada 2016 Budimex na rzecz kultury
Budimex na rzecz kultury

Naszą firmę 8 listopada odwiedził wyjątkowy gość. Wybitny polski ilustrator i malarz – Józef Wilkoń.

Budimex przyjął Kartę Różnorodności

Budimex 8 listopada znalazł się w gronie firm, które podpisały Kartę Różnorodności. To inicjatywa koordynowana przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W ten sposób firma chce promować i rozpowszechniać wśród Pracowników politykę równego traktowania i zarządzania różnorodnością, którą przyjęła we wrześniu tego roku.