Budimex.pl
PL    

Aktualności

24 listopada 2017 22. Strefa Rodzica w Siedlcach
22. Strefa Rodzica w Siedlcach

W ramach ogólnopolskiego programu społecznego „Strefa Rodzica. Budimex Dzieciom” na Oddziale Dziecięcym Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach powstała nowoczesna i funkcjonalna przestrzeń dla rodziców i chorych dzieci. To już 22. miejsce w Polsce, objęte programem realizowanym przez Budimex SA.

Budimex doceniony za rekrutację nowych pracowników

Spółka Budimex otrzymała nagrodę w kategorii Proces Rekrutacyjny 2017, w drugiej już edycji konkursu „Siła przyciągania”, który powstał z inicjatywy „Pulsu Biznesu”, Grupy Work Service, PwC i Orange Polska.

Budimex wśród Top 10 Pracodawców w Polsce

Spółka Budimex znalazła się w gronie TOP 10 Pracodawców 2017. Wyróżnienia przyznane przez PulsHR.pl oraz Grupę PTWP SA.

2 listopada 2017 Oświadczenie Spółki

Oświadczenie Budimex SA dot. listu intencyjnego, o którym poinformowała spółka Minox SA

Budimex wybuduje odcinek S61 Via Baltica

Budimex podpisał z białostockim oddziałem GDDKiA kontrakt na projekt i budowę drogi ekspresowej S61 Ostrów Mazowiecka-Szczuczyn, odcinek: węzeł Stawiski (bez węzła) - początek obwodnicy Szczuczyna o długości 18 km.

Komentarz prezesa do wyników za IIIQ 2017

Komentarz prezesa Zarządu Budimex SA - Dariusza Blochera do danych finansowych ze skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Budimex za trzy kwartały 2017.

Budimex wybuduje Klinikę Hematologii i Nefrologii w Rzeszowie

Na zlecenie Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. F. Chopina w Rzeszowie, Budimex wybuduje Klinikę Hematologii oraz Klinikę Nefrologii ze stacją Dializ.

11 października 2017 Raport Roczny Budimeksu nagrodzony
Raport Roczny Budimeksu nagrodzony

Zintegrowany Raport Roczny Grupy Budimex za rok 2016 otrzymał nagrodę Giełdy Papierów Wartościowych w XI edycji konkursu Raporty Społeczne.

10 października 2017 Budimex wybuduje kolejny odcinek S7
Budimex wybuduje kolejny odcinek S7

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podsiał umowę z Budimeksem na blisko ośmiokilometrowy odcinek S7 od Skarżyska-Kamiennej do granicy województwa.

Szpital w Suwałkach otrzymał Strefę Rodzica

Budimex otworzył kolejną, 21. Strefę Rodzica. Podopieczni Poradni Chirurgii Dziecięcej Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach oraz ich rodzice zyskali nową przyjazną przestrzeń.

Budimex zmodernizuje odcinek linii kolejowej Trzebinia-Krzeszowice

Konsorcjum Budimeksu i Torpolu podpisało umowę z PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. na modernizację odcinka Trzebinia - Krzeszowice. To ostatni odcinek trasy Katowice - Kraków, na którym ruszą prace.

Budimex zakończył budowę S7 w woj. świętokrzyskim

Kierowcy pojechali nowym odcinkiem S7, biegnącym od Jędrzejowa do granicy województw świętokrzyskiego i małopolskiego 23 września br.

30 sierpnia 2017 Otwarcie obwodnicy Jarocina
Otwarcie obwodnicy Jarocina

Obwodnica Jarocina w ciągu drogi ekspresowej S-11 została dzisiaj oficjalnie oddana do użytku.

W kierunku innowacji - Budimex SA i KPT ScaleUp

Budimex SA i Krakowski Park Technologiczny wspólnie w 2 edycji KTP ScaleUp - programu, którego celem jest akceleracja, czyli „przyspieszenie” rozwoju startupów pracujących nad innowacjami dla przemysłu i smart city.

Wybudujemy zakład silników lotniczych dla XEOS

Budimex, 1 sierpnia br. zawarł z XEOS Spółka z o.o. umowę na budowę zakładu utrzymania, naprawy i konserwacji silników lotniczych w Środzie Śląskiej.

Komentarz prezesa Zarządu Dariusza Blochera do wybranych danych finansowych

Komentarz prezesa Zarządu Budimex SA - Dariusza Blochera do wybranych danych finansowych ze skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Budimex za pierwsze półrocze 2017

Białe Certyfikaty dla Mostostalu Kraków

W dniu 20 lipca 2017 Mostostal Kraków wygrał przetarg organizowany przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki na wybór przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej uzyskując tzw. Białe Certyfikaty.

 

 

Jubileuszowa Strefa Rodzica w Kaliszu

W kaliskim szpitalu oddano do użytku Strefę Rodzica.

Budimex wybuduje gazowy blok energetyczny dla TAMEH POLSKA Spółka z o.o.

W dniu 13 lipca 2017 r. Budimex SA podpisał umowę na budowę gazowego bloku energetycznego opalanego gazem wielkopiecowym oraz ziemnym o całkowitej mocy elektrycznej 55MW. (Etap 2)

Mostostal Kraków na targach POWER-GEN EUROPE

W terminie 27-29 czerwca w Kolonii odbywa się 25 edycja targów POWER-GEN EUROPE. Przedstawiciele Mostostalu Kraków od wielu lat odwiedzają tę imprezę, jednak tym razem po raz pierwszy Zarząd Spółki zdecydował o wystawieniu własnego stoiska.