Budimex.pl
PL    

Programy CSR Budimeksu w raporcie "Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki"

Data aktualności: 28 marca 2019
Programy CSR Budimeksu w raporcie "Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki"

W ostatnim, siedemnastym już  raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”, opublikowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, znalazły się dwa programy społeczne Budimeksu: „Strefa Rodzica. Budimex dzieciom” oraz „Zmieniaj Świat. Budimex 50 lat”.

 

Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” to najważniejsza cykliczna publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu, wydawana od 2002 roku. Przedstawia on najbardziej inspirujące i godne naśladowania działania firm w zakresie CSR oraz podsumowuje najważniejsze kwestie związane z odpowiedzialnym biznesem w danym roku w Polsce. Zachęcamy do lektury tego raportu, który można pobrać tu:

http://odpowiedzialnybiznes.pl/wp-content/uploads/2019/03/Raport2018.pdf


RESPECT Index
( więcej )

Projekt RESPECT Index ma na celu wyłonienie spółek zarządzanych w sposób odpowiedzialny i zrównoważony

Porozumienie dla bezpieczeństwa
( więcej )
Porozumienie dla bezpieczeństwa

Jesteśmy aktywnym uczestnikiem inicjatywy na rzecz poprawy bezpieczeństwa w branży budowlanej  - "Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie”. Razem z pozostałymi beneficjentami Porozumienia, podejmujemy działania mające na celu budowę kultury bezpieczeństwa, uświadamianie zagrożeń związanych z pracą na budowie - a w konsekwencji wyeliminowanie ryzyka. Nasz wspólny cel to „0” wypadków. Nasz wspólny cel to „0” wypadków.

Rozumiem

Ten Serwis używa ciasteczek (plików cookie), dzięki którym może działać lepiej. Przeczytaj o plikach cookie w Polityce prywatności Serwisu