Budimex.pl
PL    

Budimex najlepszym pracodawcą w Polsce

Data aktualności: 22 stycznia 2019
Budimex najlepszym pracodawcą w Polsce

Tytuł Best Quality Employer 2018 przyznało nam Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Gala wręczenia nagród odbyła 18 stycznia.

 

Inicjatywa CBCK ma na celu wyłonienie oraz promocję przedsiębiorstw, które wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników oraz zapewniają stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę w pracy.

 

Naszym celem jest wyłonienie firm zapewniających najlepsze warunki pracy. W procesie weryfikacji oceniana jest polityka zatrudnienia i zarządzania zasobami ludzkimi, możliwości awansu i rozwoju, stabilność i atrakcyjność warunków zatrudnienia, a także dbałość o tzw. work-life balance – mówi Elżbieta Michalska, Prezes CBCK.

 

Cezary Mączka, dyrektor pionu zarządzania zasobami ludzkimi i członek zarządu Budimeksu nie kryje zadowolenie z przyznania nam nagrody - Wyróżnienie to dowód na to, że jesteśmy liderem w zakresie stosowania najnowszych rozwiązań HR w branży. Dołożymy starań, by w tym roku również utrzymać tę pozycję. Cały czas doskonalimy nasze procesy i staramy się stworzyć jak najlepsze środowisko pracy dla naszych pracowników. Inwestowanie w rozwój pracowników oraz podnoszenie ich kompetencji to jeden z priorytetów naszej firmy- podkreśla szef pionu HR.

 

Dyrektor Programowy CBCK Marcin Andrzejewski wskazuje na korzyści płynące dla firm biorących udział w programie - Proces rekrutacji stanowi coraz większe wyzwanie dla pracodawców, rosną również wymagania kandydatów. Nasz program ma pomóc jednym i drugim. Tytuł Best Quality Employer pomaga budować pozytywny wizerunek marki pracodawcy, przyciągać najlepszych specjalistów, a tym samym uskutecznić proces rekrutacji. Kandydatom zaś daje wskazówkę, z kim na rynku warto wiązać swoją karierę zawodową.

 

Aby uzyskać tytuł Best Quality Employer, uczestnicy muszą przejść proces certyfikacji i spełnić  określone w nim standardy. Budimex w 2017 roku zdobył również wyróżnienie Inwestor w Kapitał Ludzki. To jedyna nagroda, o przyznaniu której decydują pracownicy firmy.


Rozumiem

Ten Serwis używa ciasteczek (plików cookie), dzięki którym może działać lepiej. Przeczytaj o plikach cookie w Polityce prywatności Serwisu