Budimex.pl
PL    

Aktualności

Otwarcie Strefy Rodzica w poznańskim szpitalu

Poznański Szpital Kliniczny im. Karola Jonischera doczekał się własnej Strefy Rodzica. Specjalne miejsce z wygodnym zapleczem socjalnym dla rodziców oraz świetlica dla małych pacjentów zostały przygotowane w ramach 19. edycji ogólnopolskiego programu społecznego „Strefa Rodzica. Budimex Dzieciom".

Światowe Dni Bajki w Olsztynie

Jako główny sponsor, mamy przyjemność zaprosić Państwa na Światowe Dni Bajki, które odbędą się w dniach 1-3 czerwca 2017 r. w Olsztynie oraz na terenie całego województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod realizację Teal Office i Sepia Office w Łodzi

Budowa i rewitalizacja budynków Teal Office i Sepia Office, wchodzących w skład kompleksu Off Piotrkowska Center w Łodzi, oficjalnie się rozpoczęła - 25 maja 2017 roku wmurowano kamień węgielny pod ich realizację.

Budimex i Politechnika Warszawska łączą siły

Budimex SA i Politechnika Warszawska podpisały porozumienie umożliwiające rozwój potencjału innowacyjnego firmy i uczelni poprzez prowadzenie wspólnych projektów badawczych w zakresie nowoczesnych technologii i rozwiązań.

17 maja 2017 Wbicie łopaty na S-17
Wbicie łopaty na S-17

Wbiciem łopaty oficjalnie rozpoczęto dziś budowę dwóch wykonywanych przez Budimex odcinków drogi S-17 od Garwolina do Kurowa.  Podczas uroczystości obecni byli minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk wraz z wiceministrem infrastruktury i budownictwa Jerzym Szmitem.

Tydzień Bezpieczeństwa 2017 w Budimeksie

Z okazji Tygodnia Bezpieczeństwa, w dniach 8-14 maja, na budowach wszystkich firm należących do Porozumienia dla Bezpieczeństwa organizowano różnego rodzaju akcje, szkolenia i rozmowy promujące bezpieczną pracę. Jedna z takich akcji odbyła się m.in. na budowie drogi ekspresowej S7 na odcinku Miłomłyn - Olsztynek wraz z obwodnicą Ostródy. Pokazano na niej działania z zakresu ratownictwa wysokościowego.

Budimex Parking Wrocław wyróżniony

Nagrody TOP Inwestycje Komunalne 2017 wręczono 11 maja podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Budimex na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Europejski Kongres Gospodarczy to cykl konferencji - czas debat liderów życia gospodarczego i publicznego. W dniach 10 – 12 maja odbyła się dziewiąta edycja największego spotkania biznesowego.

Grupa Budimex przed Skanską i Strabagiem

Grupa Budimex w 2016 roku pozyskała przetargi budowlane o łącznej wartości blisko 4 mld zł. To dało jej pierwsze miejsce w rankingu firm budowlanych, które osiągają największe sukcesy w pozyskiwaniu zamówień publicznych stworzonym przez portal Muratorplus.pl
 

Zawieszenie wiechy na Centrum Medycyny Nieinwazyjnej w Gdańsku

W dniu 8 maja 2017 roku na terenie kompleksu szpitalnego przy ul. Smoluchowskiego w Gdańsku odbyło się tradycyjne zawieszenie wiechy na Centrum Medycyny Nieinwazyjnej.

Odcinek S5 pomiędzy Mieleszynem a Gnieznem Południe oddany przed czasem

W dniu 4 maja 2017 roku, dwa miesiące przed wyznaczonym terminem, oddano do ruchu 18,3 km odcinek drogi ekspresowej S5 od węzła „Gniezno Południe” do węzła „Mieleszyn”. Nowopowstała obwodnica Gniezna pozwoli na całkowite przeniesienie ruchu tranzytowego z miasta i docelowo zapewni sprawne połączenie autostrady A1 Gdańsk-Katowice z autostradą A2 Poznań-Warszawa.  

Komentarz prezesa do wyników za IQ 2017

Komentarz prezesa Zarządu Budimex SA - Dariusza Blochera do danych finansowych ze skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Budimex za 1 kwartał 2017.

 

 

Bezpieczeństwo - Podaj dalej!

Choć na co dzień konkurują ze sobą o kontrakty i klientów, jest jeden temat, który od lat jednoczy firmy budowlane w Polsce. To bezpieczeństwo.

21 kwietnia 2017 Nowa Strefa Rodzica w Gdyni
Nowa Strefa Rodzica w Gdyni

Rodzice małych pacjentów z Oddziału Neonatologicznego i Intensywnej Terapii Noworodka Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni mają już swoją wygodną przestrzeń! Dziś dobiegła końca VIII edycja ,,Strefy Rodzica. Budimex Dzieciom".

Kamień węgielny pod budowę Szpitala w Toruniu wmurowany!

Na realizowanej przez Budimex od grudnia zeszłego roku budowie Szpitala Zespolonego w Toruniu odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego, poświęconego wcześniej przez papieża Franciszka.

Szpital w Siedlcach dla Budimeksu

Budimex jako lider konsorcjum, 31 marca 2017 roku wraz z  Vamed Polska Sp. z o.o. i Vamed Engineering GmbH  podpisał umowę o wartości 55 912 566,71 zł brutto na budowę Siedleckiego Ośrodka Onkologii przy Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach.

Budimex Etyczną Firmą 2016

W dniu 30 marca 2017 roku Puls Biznesu przyznał przedsiębiorstwom tytuły Etycznej Firmy. Spośród 224 zgłoszonych, tytuł otrzymało 15 z nich. Wśród wyróżnionych znalazł się także Budimex.

Ruszamy z budową Trasy Łagiewnickiej

Budimex w konsorcjum z Ferrovial Agroman zrealizuje jedną z najważniejszych inwestycji Krakowa w najbliższych latach – Trasę Łagiewnicką.

Dariusz Blocher Prezesem Roku 2016

Najbardziej prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez „Parkiet” dla osób oraz instytucji polskiego rynku kapitałowego - statuetka „Byki i Niedźwiedzie” w kategorii prezes roku, trafiła do prezesa Dariusza Blochera.

Budowa nowego bloku energetycznego w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów

Budimex, konsorcjum Mitsubishi Hitachi Power Systems Europe i Tecnicas Reunidas wykonują nowy blok o mocy 450 MW w Elektrowni Turów (woj. dolnośląskie), która wytwarza do 10% zapotrzebowania na energię elektryczną w Polsce.

Rozumiem

Ten Serwis używa ciasteczek (plików cookie), dzięki którym może działać lepiej. Przeczytaj o plikach cookie w Polityce prywatności Serwisu