Budimex.pl
PL    

Aktualności

Budimex zakończył budowę S7 w woj. świętokrzyskim

Kierowcy pojechali nowym odcinkiem S7, biegnącym od Jędrzejowa do granicy województw świętokrzyskiego i małopolskiego 23 września br.

30 sierpnia 2017 Otwarcie obwodnicy Jarocina
Otwarcie obwodnicy Jarocina

Obwodnica Jarocina w ciągu drogi ekspresowej S-11 została dzisiaj oficjalnie oddana do użytku.

W kierunku innowacji - Budimex SA i KPT ScaleUp

Budimex SA i Krakowski Park Technologiczny wspólnie w 2 edycji KTP ScaleUp - programu, którego celem jest akceleracja, czyli „przyspieszenie” rozwoju startupów pracujących nad innowacjami dla przemysłu i smart city.

Wybudujemy zakład silników lotniczych dla XEOS

Budimex, 1 sierpnia br. zawarł z XEOS Spółka z o.o. umowę na budowę zakładu utrzymania, naprawy i konserwacji silników lotniczych w Środzie Śląskiej.

Komentarz prezesa Zarządu Dariusza Blochera do wybranych danych finansowych

Komentarz prezesa Zarządu Budimex SA - Dariusza Blochera do wybranych danych finansowych ze skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Budimex za pierwsze półrocze 2017

Białe Certyfikaty dla Mostostalu Kraków

W dniu 20 lipca 2017 Mostostal Kraków wygrał przetarg organizowany przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki na wybór przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej uzyskując tzw. Białe Certyfikaty.

 

 

Jubileuszowa Strefa Rodzica w Kaliszu

W kaliskim szpitalu oddano do użytku Strefę Rodzica.

Budimex wybuduje gazowy blok energetyczny dla TAMEH POLSKA Spółka z o.o.

W dniu 13 lipca 2017 r. Budimex SA podpisał umowę na budowę gazowego bloku energetycznego opalanego gazem wielkopiecowym oraz ziemnym o całkowitej mocy elektrycznej 55MW. (Etap 2)

Mostostal Kraków na targach POWER-GEN EUROPE

W terminie 27-29 czerwca w Kolonii odbywa się 25 edycja targów POWER-GEN EUROPE. Przedstawiciele Mostostalu Kraków od wielu lat odwiedzają tę imprezę, jednak tym razem po raz pierwszy Zarząd Spółki zdecydował o wystawieniu własnego stoiska.

Budimex wykona prototypowy odcinek nawierzchni drogowej

Już w najbliższy czwartek Budimex wykona prototypowy odcinek nawierzchni drogowej w związku z realizacją projektu pt.: „Destrukt: Innowacyjna technologia mieszanek mineralno-asfaltowych z zastosowaniem materiałów
z recyklingu nawierzchni asfaltowej” (InnGA).

„Budowa Roku 2016” dla Budimeksu i Mostostalu Kraków

27 czerwca 2017 roku Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa po raz XXVII przyznał tytuły Budowa Roku. W tegorocznej edycji konkursu pięć inwestycji zrealizowanych przez Grupę Budimex SA zdobyło tytuł „Budowa Roku 2016”, cztery nagrody I stopnia oraz jedną nagrodę II stopnia.

Budimex Laureatem Godła Best Quality Employer 2017

Budimex został Laureatem Godła Best Quality Employer 2017. Godłem tym uhonorowane są firmy, które wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi.

Budimex zbuduje nową siedzibę

26 czerwca br. Dariusz Blocher podpisał umowę z LC Corp Invest XVII sp. z o.o. Projekt 22 sp. k. na realizację inwestycji „WOLA RETRO”, w której mieścić się będzie nowa siedziba Budimex S.A.

Budowa wieży kontroli lotów w Pyrzowicach

23 czerwca 2017 r. wmurowano kamień węgielny pod budowę wieży kontroli ruchu lotniczego w Pyrzowicach, która będzie najwyższym tego typu obiektem w Polsce.

Budimex z wyróżnieniem Odpowiedzialny Pracodawca 2017

Wyróżnienie przez redakcję „Rzeczpospolita” tytułem „Odpowiedzialny Pracodawca 2017” stanowi uhonorowanie realizowanej przez Budimex SA polityki personalnej opartej na inwestycji w pracowników, umożliwiającej rozwój kompetencji i awans.

Budimex w rankingu Indeksu Patriotyzmu Polskiego Biznesu

W tegorocznym rankingu „Rzeczpospolitej” Budimex zajął wysokie pozycje.

Budimex podpisał umowę na realizację budynku produkcyjno-magazynowego w Kobyłce

Budimex zawarł z Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o. o. umowę na realizację 2 etapu budowy budynku produkcyjno-magazynowego w Kobyłce. W imieniu Generalnego Wykonawcy, umowę podpisał Radosław Górski, dyrektor Budownictwa Ogólnego Budimex SA.

Plac Litewski w Lublinie dla mieszkańców

W dniu dzisiejszym Prezydent Lublina Krzysztof Żuk przekaże mieszkańcom zmodernizowany i rozbudowany przez Budimex SA plac Litewski. Główną atrakcją placu będzie multimedialny park fontann, który na początku lat 70. ubiegłego wieku został wpisany do rejestru zabytków.

Budimex przebuduje krajową dwunastkę

Dariusz Blocher, prezes Zarządu Budimex SA podpisał w Chełmie umowę z Zarządem Dróg Miejskich na przebudowę drogi krajowej nr 12. Kontrakt ma być realizowany w trybie zaplanuj i wybuduj. Inwestycja przyczyni się do poprawy infrastruktury drogowej, która ma bezpośredni wpływ na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Budimex zakończył rozbudowę Regionalnego Centrum Zdrowia w Lubinie

Nowe skrzydło szpitala w Regionalnym Centrum Zdrowia w Lubinie, uroczyście otwarte. W dniu dzisiejszym władze starostwa dolnośląskiego, powiatu oraz miasta oddały do użytku Szpitalny Oddział Ratunkowy, przy ul. Bema 5-6.

Rozumiem

Ten Serwis używa ciasteczek (plików cookie), dzięki którym może działać lepiej. Przeczytaj o plikach cookie w Polityce prywatności Serwisu